Tag "Espanyol"

Kthehu mbrapa
Sport

Barcelona ‘shkatërron’ Espanyolin, Messi shënon het-trik (Video)

Barcelona ka fituar ndaj Espanyolit në derbin lokal të Katalunisë me rezultat 5-0 falë het-trikut të yllit kryesor të skuadrës, Lionel Messi dhe një goli të shënuar nga Gerard Pique