Tag "Geti"

Kthehu mbrapa
Magazina

Geti dhe Marina publikojnë një seri imazhesh mahnitëse nga dasma (Foto)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze martesore. Dyshja e njohur e estradës kanë pasur të ftuar vetëm miq e familjarët më të afërt