Tag "Idriz Seferi"

Kthehu mbrapa
Rajoni

Flasin historianët: Shtatorja e heroit Idriz Seferi të vendoset në qendër të Gjilanit

Kryesia e Lidhjes së Historianëve të Kosovës “Ali Hadri“ përkrah pa rezervë dhe e përgëzon kryetarin e komunës së Gjilanit, z.Lutfi Haziri, për vendimin që ka marrë për vendosjen e