Tag "kamikaz"

Kthehu mbrapa
bota

Nëna kamikaze pak sekonda para se të hidhte veten dhe foshnjën në erë (FOTO)

Një fotografi ku shihet një grua që mban në krahë fëmijën e saj dhe ikë me shpejtësi nga një zonë luftimi në Mosul të Irakut, është publikuar në internet. StictyBanner