Tag "LR PDSH"

Kthehu mbrapa
Lugina

Kryetari LR PDSH, Sami Salihu takon Albin Kurtin

Në zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje u takuam me kryetarin e LVV Albin Kurtin dhe deputetin Liburn Aliu. Kryetarin Kurti dhe deputetin Aliu i informuam për gjendjen e rëndë të shqiptarëve

Lugina

LRPDSH-ë: Mustafa është veteran i mashtrimeve dhe hajnisë

Pas konferencës për shtyp të kryetarit të PDSH-së Ragmi Mustafa, ka reaguar edhe Lëvizja për Reforma e PDSH-së në rrjetin social Facebook, ku ka quajtuar Mustafën si veteran rekord i

Lugina

( VIDEO) LR-PDSH-ë me tubimin madhështorë hapë fushatën parazgjedhore

Lëvizja për Reforma në PDSH për mes një tubimin madhështorë ka hapë fushatën parazgjedhore duke prezantuar programin 4 vjeçar  për qeverisjen lokale në Preshevë. Para të pranishmëve ka folur kryetari