Tag "LRPDSH"

Kthehu mbrapa
Lugina

Salihu: Do mundohem të komunikojë me opozitën, e mirëkuptoj gjendjen e tyre

Kryetari i Lëvizjes për Reforma PDSH, Sami Salihu gjatë një interviste dhënë për titulli.com ka folur për diskutimet e nxehta që po bëhen brenda kuvendit komunal të komunës së Preshevës.

Lugina

Sami Salihu lideri dhe shpresa e re për Luginën

Lëvzija për Reforma (LR-PDSH), pas dorëzimit të dokumentacionit pran komisionit komunal zgjedhorë edhe zyrtarisht është certifikuar me nr 4 për zgjedhjet e parakohshme lokale të 24 dhjetorit.  Lëvizjes për reforma

Lugina

(VIDEO) Sami Salihu , Lëvizja për Reforma me personalitete të reja profesionale dhe me perspektivë për vendin

Kryetari i grupit qytetarë të LRDPSH Sami Salihu ka deklaruar se Lëvizja për Reforma në një kohë shumë të shkurtër ka arrit të organizohet gjë që e ka dëshmuar  grumbullimi

Lugina

Kryetari i LR PDSH Sami Salihu takim me përfaqësuesit e OSBE-së

Kryesuesi i këshillit inicues të LR-PDSH-së Sami Salihu, sot pati takim në Preshevë, me zëvendës shefin e misionit të OSBE-së Joseph Mellot si dhe shefin e zyrës në Bujanoc Giacomo