Tag "Manchester UTD"

Kthehu mbrapa
Sport

United mposht Baselin, e feston me fitore kthimin në Ligën e Kampionëve (Video)

Manchester United ka arritur të shënojë fitore kundër Baselit me rezultat 3-0. Djajtë e kuq shënuan një gol në pjesën e parë dhe dy në pjesëne  dytë. Fellaini shënoi golin