Tag "Milan"

Kthehu mbrapa
Sport

Icardi vesh Milanon me ngjyrat zikaltër, argjentinasi edhe një herë heroi i Interit

Ashtu si në shumë ndeshje, edhe ndaj Milani është Mauro Icardi ai që gjithmonë shfaqet kur skuadra e tij ka më së shumi nevojë. Me golin e tij, Interi e

Sport

Milani e shkarkon Montellan, Gattuso trajner i ri

Milani e ka shkarkuar Vincenzo Montellan nga posti i trajnerit dhe e ka zëvendësuar atë me Gennaro Gattuson. Posti i Montellas ka qenë vazhdimisht i kërcënuar si pasojë e rezultateve

Sport

Milano merr ngjyrat zikaltër, kapiteni Icardi thellon krizën e Milanit dhe tregon se ky Inter është i frikshëm (Video)

Interi ka fituar ndeshjen ndaj Milanit me rezultat 3-2 në Serie A. Derby della Madonnina ishte thjesht spektakolar, me raste nga të dy anët dhe një atmosferë magjike në tribuna.

Sport

Thiago: Donnarumma ka të ardhme të madhe para, Icardi lojtar i madh

Edhe Bayern Munich është pjesë e International Champions Cup në Kinë së bashku me Interin, Milain e shumë skuadra tjera. Për këtë ka folur edhe Thiago Alcantara, i cili ka