Tag "Mustafa Nano"

Kthehu mbrapa
religjion

(VIDEO) Pas debatit Mustafa Nano ‘vlerëson’ Elvis Naçin

Pas debatit mes Imamit Elvis Naçi dhe analistit Maustafa Nano duket se janë qetësuar gjakrat. Nano tha se kjo ishte hera e parë që e shikonte dhe e dëgjonte Naçin,

Opinione

PLAS DEBATI MES ELVIS NAÇIT DHE MUSTAFA NANOS, FEVZIU: SE MOS ZIHENI SI NË KOSOVË …

Në emisionin “Opinion” ka plasur një debat mes analistit Mustafa Nano dhe Imamit Elvis Naçi. Teksa Nano po shprehej kundra deklaratave të Naçit, ky i fundit e ka akuzuar Mustafa