Tag "O sa mire"

Kthehu mbrapa
Magazina

‘Profesoresha e Fizikës’ rikthehet në “O Sa Mirë” (Foto)

Së shpejti pritet të fillojë sezoni më i ri i serialit komik “O Sa Mirë” në Klan Kosova. Aktorët tashmë janë gati dhe kanë nisur provat për realizimin e episodit

Magazina

Sasa e “O Sa Mirë” bën veprim të çuditshëm, futet me taka në det (Foto)

Adriana Matoshi e njohur si Sasa, është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo nuk është bërë e njohur me seralin komik “O sa mirë”, pasi që