Tag "pacolli"

Kthehu mbrapa
Rajoni

AKR: Nuk ka as marrëveshje dhe as takime me PAN-in

Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Kosovë të Re (AKR), Vesel Makolli, ka theksuar se këto ditë nuk ka pasur takime në mes kreut të PAN-it dhe atij të AKR-së.

Rajoni

Pacolli propozon një ‘marrëveshje historike’ në mes partive të mëdha

Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli, ka propozuar një marrëveshje siç e quan ai, historike për formimin e Qeverisë. Pacolli ka propozuar që të organizohet një tryezë me liderët e partive