Tag "Qarabq"

Kthehu mbrapa
Sport

Chelsea shkatërron Qarabagun, Roma dhe Atletico ndahen baras (Video)

Chelsea ka shkatërruar Qarabagun duke e mposhtu me rezultat 6-0. Ndeshjen e nisi Pedro me gol që në minutën e 7-të. Pas tij shënoi edhe Zappacosta në minutën e 30-të,