Tag "Qeveria Serbe"

Kthehu mbrapa
Lajme Lugina

Brnabiç: Serbia është kampioine në respektimin e të drejtave të njeriut dhe pakicave kombëtare

Kryeministrja Serbe Ana Brnabiç tha sot se Serbia është “një kampion në respektimin e të drejtave të njeriut dhe të pakicave” dhe njoftoi se politikat e pakicave do të përmirësohen