Tag "Rainc"

Kthehu mbrapa
Lugina

Babai i Flamurit nga Rainca ka vizituar klasën e parë në shkollën fillore ”Zenel Hajdini” në fshatin Raincë (Foto)

Drejtori i shkollës fillore ”Zenel Hajdini” në fshatin Raincë z.Shukri Ymeri nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook ka falënderuar babain e Flamur Kadriut vogëlushit i cili para pak ditëve

Lugina

Iu dha lamtumira e fundit tre të aksidentuarve nga fshati Raincë

Rreth orës 14:30, në varrezat e fshatit Raincë, iu dha lamtumira e fundit tre viktimave të aksidentit tragjik të së dielës mbrëma në Salzburg të Austrisë.   Familjarë, miq dhe