Tag "Sara Rexhepi"

Kthehu mbrapa
Lugina Magazina

(VIDEO) Publikohet videoklipi i këngëtares Preshevare Sara Rexhepi “Finale”

Ashtu siç u paralajmerua pak ditë më parë sot pra u promovua videoklipi i këngëtares Preshevare Sara Rexhepi. Kënga “Finale” është kënga e dytë e Sarës, e kompozuar nga Arbër

Lugina Magazina

(VIDEO) Sara Rexhepi vjen me super hitin verorë “FINALE”

Këngëtarja nga Presheva Sara Rexhepi e cila po prek majat e muzikës mbarëshqiptare dhe më gjërë, të mërkuren promovon “Finalën” Këngetarja preshevare e njohur për të kenduarit në stilin RNB,