Tag "seriali"

Kthehu mbrapa
Magazina

Edhe aktoret turke i ‘hyjnë’ briskut, Bahar ka kryer një operim që e ndryshoi plotësisht!

Aktorja turke Gaye Turgut e njohur për shqiptaret si ‘Bahar’ nga seriali “Më Fal”, ka kryer një operim me të cilin ka ndryshuar shumë në fytyrën e saj. Kjo pak

Magazina

Skena të reja humori në episodin e 118-të të “O Sa Mirë” (Video)

Është lansuar episodi i 118-të me radhë i serialit televiziv, “O Sa Mirë”. Edhe në këtë episod kanë vazhduar skenat e reja komike që nxisin të qeshura te shikuesit e

Magazina

‘Profesoresha e Fizikës’ rikthehet në “O Sa Mirë” (Foto)

Së shpejti pritet të fillojë sezoni më i ri i serialit komik “O Sa Mirë” në Klan Kosova. Aktorët tashmë janë gati dhe kanë nisur provat për realizimin e episodit