Tag "Stuga"

Kthehu mbrapa
Rajoni

Liqeni i Ohrit po tundet prej “Termeteve”

Musa Musai/Strugalajm.com Dikur ne historin e larget, para shume miliona vite, permes dy carjeve te tokes, Koselit dhe Malit te Thate, u krijua fushegropa e Liqenit te Ohrit. Ajo fushegrope