Tag "Vm Center"

Kthehu mbrapa
Lugina

(VIDEO) Ndërmarrja Simpo, ndot ajrin dhe dëmton bizneset për rreth

Ka disa ditë që ndërmarrja ‘’Simpo’’ e cila po merret me prodhimin e lëndës djegëse të briketit po dëmton ajrin dhe bizneset për rreth. Më se shumti nga kjo ndotje

Lugina

Në “VM Center” do të fillojë punën në muajin gusht banka komerciale

Pronari i qendrës tregtare në Preshevë “VM Center”, Faton Sylejmani ka nënshkruar kontratë me Bankën Komerciale për hapjen e ekspoziturës brenda objektit të kësaj qendre. Banka do të fillon punën

Lajme Lugina

(VIDEO) Faton Sulejmani I dorëzoi çelësat e shtëpisë së re familjes Jonuzi nga Bukuroca , të pranishmit mahnitet nga kjo kryevepër

Dimri ishte i ftohtë , e dertet e kryefamiljarit Jonuzi kishin arritur kulminacionin pasi më ai nuk kishte asnjë rrugëdalje që familjes ti siguronte një jetë më të mirë. Gjendja